2000 CREW (standard obálka - Dredd červená)

Skladem
Kód: 2KCRW
Značka: Crew
789 Kč –10 % 710 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Formát: 233 × 310 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 184
Rok vydání: 2022
Vazba: vázaná
Nakladatel: Crew
2000 CREW (standard obálka - Dredd červená)
789 Kč –10 %

Nové vydání kultovních příběhů, které vycházely v úplně prvních číslech původního magazínu CREW!

K začátkům magazín CREW neodmyslitelně patří komiksy z nakladatelství 2000 AD. Soudce Dredd, Sláine, Sinister a Dexter... ti pomáhali otevřít českým čtenářům cestu k dospělejším komiksům. A teď přichází ty nejlepší příběhy z prvních, už dávno vyprodaných čísel!

Nelítostný soudce Dredd bude bojovat nejen s mumií, ale i se Santa Clausem a velmi specifickým kouzelníkem. Nájemní zabijáci Sinister a Dexter vám pomůžou procvičit si praktická slovíčka, Misionář bude šířit víru (a smrt) na nehostinných pláních postapokalyptického světa... a dorazí i vatikánský likvidátor monster, homosexuální upír Devlin Waugh, aby si zaplaval v krvi! Ne, od 2000 AD prostě nemůžete čekat obvyklé postavy. Ovšem můžete si být jisti, že se na nich bude podílet komiksový výkvět: Simon Bisley, Dan Abnett, Frank Quitely, John Wagner, Sean Phillips, Grant Morrison, Mark Millar či Dermot Power.

Kniha je seznámením s tím nejlepším z magazínu, který ovlivnil celý svět... a z magazínu, který ovlivnil Českou republiku. 2000 AD a CREW opět spolu, v jedné výpravné knize!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu