All Star Western 2: Válka vládců noci (Limitovaná edice 52 ks)

Skladem
Kód: WEST2LIM
Značka: BB/art
999 Kč –10 % 899 Kč
Kategorie: All Star Western
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Jimmy Palmiotti
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 192
Rok vydání: 2016
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
All Star Western 2: Válka vládců noci (Limitovaná edice 52 ks)
999 Kč –10 %
 
Lovec lidí Jonah Hex a doktor Amadeus Arkham úspěšně rozbili gang únosců dětí, ale zlosyn, který vše zpovzdálí řídil, dosud uniká. Jeho stopa vede do New Orleans a nezdá se, že půjde o snadný lov – celé město vře po útocích skupiny Sedmý srpen, steampunkových protipřistěhovaleckých teroristů. Bezmocné imigranty se odvažují chránit jen Nighthawk a Cinnamon, proslulí maskovaní mstitelé bezpráví. Hex velmi nerad souhlasí, že svůj hon za odměnou odloží a svým přátelům pomůže (pokud to nepotrvá dlouho). Vzápětí však v aréně bojuje o holý život!
Líté šarvátky jeho i Arkhama brzy zapletou do války záhadného Sovího tribunálu s vyznavači Bible zločinu. Společně odhalí samotné kořeny sovího mýtu, role, kterou stínový kult sehrál v dějinách Gothamu... a smrtící nebezpečí pro všechny zúčastněné.
Nighthawk a Cinnamon navíc prožijí vlastní, napětím a pomstou nabité dobrodružství, a představí se vám i lamač ženských srdcí Bat Lash a parapsycholog Dr. Terrence Thirteen.

Scenáristé JUSTIN GRAY (JONAH HEX) a JIMMY PALMIOTTI (POWER GIRL) a výtvarníci MORITAT (THE SPIRIT), PATRICK SCHERBERGER (Spider-Man), JOSE LUIS GARCIA-LOPEZ (BATMAN CONFIDENTIAL) a SCOTT KOLINS (THE FLASH) vám v dobrodružném komiksu ALL STAR WESTERN: VÁLKA VLÁDCŮ NOCI představují Gotham v nejlepší tradici doby Divokého Západu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu