All Star Western 3: Černý diamant (Limitovaná edice 52 ks)

Skladem
Kód: WEST3LIM
Značka: BB/art
999 Kč –10 % 899 Kč
Kategorie: All Star Western
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Jimmy Palmiotti, Moritat
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 176
Rok vydání: 2018
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
All Star Western 3: Černý diamant (Limitovaná edice 52 ks)
999 Kč –10 %
Do Gothamu přichází šílenství… a hned za ním Jonah Hex!
 
Slavný lovec lidí Jonah Hex se nechal najmout, aby nalezl ztracený vzorec propašovaný ze Skotska do Gothamu. Má to jen jeden háček: zmíněná receptura pochází z laboratoře vyšinutého vědce doktora Henryho Jekylla a kdosi je pevně rozhodnutý s její pomocí rozpoutat v ulicích peklo!
Zločinnost v Gothamu prudce stoupá a Hex brzy seznává, že čelí mnohem závažnějšímu problému – jakmile se někde objeví doktor Jekyll, zanedlouho se zjeví i pan Hyde. A jakmile se Hyde zmocní karbonátu, černého diamantu, který je skutečným zdrojem jeho síly, dokáže bezbranný Gotham zachránit jedině Hex. Tentokrát by však i nejproslulejší lovec lidí na světě mohl narazit na netvora, s nímž si neporadí!
 
Renomovaní scenáristé JIMMY PALMIOTTI a JUSTIN GRAY (POWER GIRL) spolu s výtvarníkem MORITATEM (THE SPIRIT) postavili Jonaha Hexe tváří v tvář jedné z nejstrašlivějších literárních zrůd. Dočkáte se i příběhů o původu Hexe a zcela nového hrdiny Tomahawka! Toto souborné vydání obsahuje komiksy ALL STAR WESTERN FEATURING JONAH HEX 0 a č. 13–16.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu