Batman: Prokletí Bílého rytíře

Skladem
Kód: 9788076792500
Značka: Crew
899 Kč –10 % 809 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Sean Murphy, Klaus Janson
Formát: 173 x 264 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 272
Rok vydání: 2022
Vazba: vázaná
EAN: 9788076792500
Batman: Prokletí Bílého rytíře
899 Kč –10 %
Azraelův meč tasen!
Městská džungle Gothamu duní válkou mezi Batmanem a Jokerem – válkou, v níž se hranice mezi hrdinou a padouchem povážlivě stírá. Teď, když kladné povahové rysy Jacka Napiera zmizely pod nánosy líčidel klaunského prince zločinu, je Joker konečně připraven povznést konflikt na vyšší úroveň – a jeho armáda získává nového rekruta.
S planoucím mečem v ruce a tíží staletí na ramenou je Azrael nejtemnějším rytířem, jakého kdy Gotham spatřil. Jeho ostří kosí Batmanovy nepřátele jednoho po druhém – a kousek po kousku tento novodobý křižák přetváří Gotham ve svou vlastní verzi nebe na Zemi.
Pouze Batman a jeho odcizení spojenci jej mohou zastavit – ale nedůvěra mezi nimi vyhloubila až příliš hluboký příkop. A když Joker s Azraelem vynesou na světlo utajenou historii Wayneovy rodiny, může být veškerá víra v Temného rytíře definitivně ztracena.
 
V knize Batman: Prokletí Bílého rytíře, dechberoucím pokračování přelomového komiksového románu Batman: Bílý rytíř, pokračuje oceňovaný scenárista a kreslíř Sean Murphy ve svém vzrušujícím a tematicky provokativním přetváření batmanovského mýtu. Toto unikátní vydání v pevné vazbě obsahuje všech osm sešitů z řady DC Black Label, jakož i speciál Batman: Bílý rytíř uvádí Von Freeze, ke kterému napsal scénář Sean Murphy a který nakreslil legendární Klaus Janson.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu