Batman (Znovuzrození hrdinů DC) 09 - Dravá moc

Skladem
Kód: 9788076790872
Značka: Crew
349 Kč –10 % 314 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Tom Taylor, Tom King
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 152
Rok vydání: 2021
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Crew
EAN: 9788076790872
Batman (Znovuzrození hrdinů DC) 09 - Dravá moc
349 Kč –10 %

Bane zlomil Batmanovi páteř. Batman zlomil Banea.

Cenami ověnčený tým Toma Kinga (HEROES IN CRISIS, MISTER MIRACLE) a Mikela Janína (GREYSON) tlačí Batmana až na samou hranu: Temný rytíř zjišťuje, že jeho nedávná brutální střetnutí s Mr. Freezem, KGBeastem a dalšími byla zinscenována jednou a tou samou neviditelnou rukou.
Penguin tvrdí, že oním skrytým loutkovodičem není nikdo jiný než Bane, muž, který Batmana kdysi zlomil. Ale jak by to mohlo být možné, když je Bane bezpečně zavřený v Arkhamově ústavu – a podle všech zpráv se z něj stal zlomený muž? Od svého posledního konfliktu s Batmanem tráví své dny ve vypolštářované cele v téměř katatonickém stavu.
Je Baneova zdánlivá neschopnost jen dlouhodobý trik, kterým se pokouší nad Batmanem vyzrát? Nebo Penguin vysílá Temného rytíře na nesmyslné pátrání bez cíle? Jedno je jisté: Batman nepoleví, dokud nezjistí pravdu – bez ohledu na následky.

A navíc nám bude odhaleno Alfrédovo tajemství – ve speciální dlouhé epizodě od scenáristy Toma Taylora (INJUSTICE) a kreslíře Otty Schmidta (GREEN ARROW). To vše v deváté knize BATMAN: DRAVÁ MOC, která obsahuje sešity BATMAN č. 58-60, BATMAN ANNUAL č. 3 a BATMAN SECRET FILES č. 1.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu