Batman Detective Comics 6 - Ikarus (váz.)

Skladem
Kód: 9788075950130
Značka: BB/art
699 Kč –10 % 629 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Brian Buccellato, Francis Manapul
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 176
Rok vydání: 2018
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075950130
Batman Detective Comics 6 - Ikarus (váz.)
699 Kč –10 %
Bruce Wayne věří Gotham City. Ano, to město jej připravilo o rodiče i o syna. Ale gothamští lidé jsou dobří a město skýtá neomezené možnosti. Proto si Bruce hodně slibuje od nového projektu, ve kterém spolu s nově příchozí vizionářkou hodlají revitalizovat jednu z nejzanedbanějších městských částí.
To ale nepočítal s ikarusem.
Tato silná experimentální droga člověku nabízí nepoznané opojení, ale může vás také spálit zaživa. Detektiv Harvey Bullock zná tuto drogu až příliš dobře kvůli zážitku z minulosti, který tají. A když Brucova nová obchodní partnerka umře na předávkování, Harvey chce, aby za to Wayne zaplatil.
Bruce, nyní jako Batman, se musí ke zdroji drogy dostat dříve než Bullock, v místě však zuří válka gangů. Je to souboj techniky a technologií Temného rytíře proti zkušenému praktikovi z gothamské policie. Pokud se však jeden z detektivů dostane příliš blízko k pravdě, těžko říct, kdo se spálí…

Kritikou oceňovaný kreativní tým z komiksu THE FLASH – FRANCIS MANAPUL a BRIAN BUCCELLATO dosáhli ve své spolupráci dalšího vrcholu s DETECTIVE COMICS: IKARUS, novou kapitolou ze života Temného rytíře. Toto vydání obsahuje sebrané sešity č. 30–34 a ročenku Annual č. 3.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu