Batman - Dvojník

Skladem
Kód: 9788076791282
Značka: Crew
599 Kč –10 % 539 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Andrea Sorrentino, Mattson Tomlin
Formát: 175 x 265 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 172
Rok vydání: 2022
Vazba: vázaná
Nakladatel: Crew
EAN: 9788076791282
Batman - Dvojník
599 Kč –10 %

Bruce Wayne působí v roli Temného rytíře teprve asi rok, ale už teď dokáže poznat, že jeho mise slaví úspěch. Bohužel, nadělal si pár vlivných nepřátel. Lidé, kteří mají v Gothamu moc, velmi nelibě nesou to, jak Batman narušuje chod jejich města... a vypadá to, že jeden z nich má plán, jak samozvaného ochránce pořádku neutralizovat.
Na střechách a v ulicích města nyní hlídkuje druhý Batman – a tenhle nemá žádné zábrany, pokud jde o zabíjení zločinců, dokonce i naživo před kamerami. Temnému rytíři je teď v patách celá gothamská policie společně s bohatými a vlivnými obyvateli. Batman proto musí najít svého dvojníka a očistit nějak své jméno. Jak ale můžete prokázat svou nevinu, když se schováváte za maskou?

Režisér a scenárista MATTSON TOMLIN (Projekt Power, Malá rybka) spojil síly s držitelem Eisnerovy ceny, hororovým kreslířem napínavých scén ANDREOU SORRENTINEM (Joker: Killer Smile, Gideon Falls), aby společně vytvořili zcela novou verzi Gothamu, inspirovanou pochmurnou realitou, ve které po každém úderu zůstávají zlomené kosti a každý čin má své následky, které dalece překonávají dokonce i Batmanovu představivost! Kniha obsahuje sešity Batman: Dvojník č. 1–3.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu