Batman - Špatný den Penguin / Riddler

Skladem
Kód: 9788076794252
Značka: Crew
399 Kč –10 % 359 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Tom King
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 148
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2023
Vazba: brožovaná
EAN: 9788076794252
Batman - Špatný den Penguin / Riddler
399 Kč –10 %

Dva špatní lidé.
Dva špatné dny.
Dva skvělé příběhy.
 
PENGUIN
Král gothamského podsvětí přišel o všechno. Je z něj zlomený a osamělý člověk, bez přátel i bez ranařů. Za všechny své zbývající peníze si může dovolit koupit už jen pistoli s jedním jediným nábojem. Pomocí něj si může prostřelit hlavu… nebo se pokusit získat všechno zase zpátky. S jedním nábojem proti celému Gothamu. 
RIDDLER
Byl to jen obyčejný chlápek. Za bílého dne šel po ulici domů, ale nedošel. Bez jediného slova ho zastřelil Riddler a pak se usmál do nejbližší bezpečnostní kamery. Zdánlivě nesmyslný zločin, ale Riddler nedělá nikdy nic jen tak bezdůvodně. Začíná výslech, souboj mezi Batmanem a Riddlerem, který má odhalit motiv téhle vraždy. Co vlastně Riddler plánuje? 
 
V této knize najdete dva uzavřené a temné příběhy zaměřené na padouchy v podání skvělých scenáristů, jako jsou John Ridley (Oscar za scénář filmu Dvanáct let v řetězech) a Tom King (Batman, Vision: O trochu horší než člověk, o trochu lepší než zvíře), a úžasných kreslířů, jako je Giuseppe Camuncoli (Sebevražedný oddíl, Batman: Evropa), či Mitch Gerads (Mister Miracle, Strange Adventures, The Sheriff of Babylon).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu