Castaka / Metabaronovy zbraně (brož.)

Skladem
Kód: 9788076791947
Značka: Crew
649 Kč –10 % 584 Kč
Kategorie: MDEK
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Alejandro Jodorowsky, Zoran Janjetov, Travis Charest, Das Pastoras
Formát: 195 x 265 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 200
Rok vydání: 2022
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Crew
EAN: 9788076791947
Castaka / Metabaronovy zbraně (brož.)
649 Kč –10 %

Kde se vlastně vzala kasta metabaronů a jak se dostali na planetu Marmola? Kde mají původ jejich nemilosrdné válečnické zvyky? Jak se poslední z metabaronů, bezejmenný, stal absolutním válečníkem a kde si opatřil svoje všemocné zbraně? Jodorowského sága ve své komplexnosti a košatosti vyvolává spousty podobných otázek. A mnoho z nich vám zodpoví společné vydání dalších dvou komiksů patřících do „Jodoverza“.

Castaka
je příběh o tom, jak žili předkové metabaronů na své domovské planetě Ahúru, jaké boje a oběti tam podstoupili a jak se v bolestech zrodil jejich bojový kodex bušitaka. Příběh Dayala, prapředka klanu, a jeho rodiny, kreslil na Jodorowského scénář vynikající španělský výtvarník Das Pastoras, který se českému čtenáři představuje poprvé.
 
Metabaronovy zbraně
odhalují pohnutky a osudy na druhém konci ságy, u posledního, bezejmenného metabarona. A pohnuté byly i osudy samotného komiksu: skvělý kanadský kreslíř Travis Charest stihl při své maniakální a pomalé metodě nakreslit jen jeho část a práci musel dokončit Zoran Janjetov, jehož působivou kresbu známe i z děl Technokněží a Před incalem. Vznikl tak nezvyklý útvar, který podivuhodně doplňuje pestrou mozaiku Jodoverza.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu