Darebák: Frank Miller, Simon Bisley

Skladem
Kód: 9788086839714
Značka: Comics Centrum
549 Kč –10 % 494 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Frank Miller
Formát: 253 x 325 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 48
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2013
Vazba: vázaná
EAN: 9788086839714
Darebák: Frank Miller, Simon Bisley
549 Kč –10 %
Jediné, co chtějí, je jeho mozek a jediné, co chce on, je cigáro.

Komiks Franka Millera a Simona Bisleyho Darebák je příběhem chlapce jménem Jason. Ten zjistí, že ti, o kterých si myslel, že jsou jeho rodiče, jeho rodiče nejsou a že svět okolo něj je něčím úplně jiným, než se zdá.

Komiks původně vycházel na pokračování v britském magazínu Gentlemen‘s Quarterly. Nyní si ho můžete přečíst v podobě, v jaké ho jeho tvůrci původně zamýšleli. Toto vydání obsahuje novou obálku, galerii skic, původní obálku a novou kresbu od Franka Millera.

FRANK MILLER (scénář) začal svou kariéru jako tvůrce běžných komiksových řad, například Daredevil, Spider-Man a Batman, ale světovou proslulost si vydobyl až sérií Sin City – Město hříchu a velkoformátovou historickou freskou 300: Bitva u Thermopyl. Obě tato díla se dočala filmového zpracování a v současné době Miller pracuje na filmu Sin City – Město hříchu 2.

SIMON BISLEY (kresba), bývalý profesionální wrestler, se vřítil na britskou komiksovou scénu svými kresbami pro série Abc WarRiors a Slaine, kterými zbořil tehdejší zaběhlé postupy. Poté vstoupil do celosvětového povědomí svým pojetím postavy Loba. Podílel se na filmu Heavy Metal 2000 a spolu s tvůrcem Želv nindža Kevinem Eastmanem vytvořil akční minisérii Bodycount. V současnosti se věnuje spíše malbám obálek.

ANGUS McKIE (barvy) je britský výtvarník. Věnuje se především tvorbě obálek a ilustrování vědeckofantastických knih. Na svém kontě má i několik vlastních autorských komiksů, například pro časopis Heavy Metal nakreslil příběh So Beautiful and So Dangerous. Je také velmi oceňovaným koloristou, který vedle komiksu Darebák koloroval také knihu Bryana Talbota Srdce Impéria aneb odkaz Luthera Arkwrighta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu