Diňáci: Lenka Rožnovská

Skladem
Kód: 52709
Značka: Grada
219 Kč –10 % 197 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Lenka Rožnovská
Formát: 172 x 220 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 88
Rok vydání: 2015
Vazba: vázaná
Nakladatel: Grada
EAN: 9788024752709
Diňáci: Lenka Rožnovská
219 Kč –10 %
Také vás fascinují dinosauři? Jistě toho o nich hodně víte. A copak dinosauři, kolik toho asi vědí o dětech? Čtveřice dinosauřích mláďat se vydává objevovat lidský svět. Doprovoďte je na jejich cestě za poznáním a užijte si spolu s nimi komiksové čtení a zábavné úkoly. Diňáci jsou tu pro všechny začínající čtenáře.
Mia, Albi, Bamba a Posi jsou malí dinosauři, kteří se právě vylíhli v jedné jeskyni. Náš svět je pro ně jedno velké dobrodružství. Musejí se naučit všechno, co se v lidské říši učí každé malé dítě - poznávat barvy, cvičit, zdravě jíst, číst, počítat, ale také vařit, nakupovat a uklízet. Tohle všechno se diňáci naučí v krátkých kapitolkách, které zvládne přečíst každý začínající čtenář. Za každou kapitolou čeká na děti zábavný a poučný úkol a dvoustránka s dinosauřím komiksem.
Nová kniha z edice Čtení pro prvňáčky je výsledkem spolupráce oblíbené autorky Lenky Rožnovské a mladé ilustrátorky Hany Mlčochové, která text doprovodila množstvím nevšedních ilustrací. S ilustracemi Hany Mlčochové se malí čtenáři mohou setkat také v dalších knihách Lenky Rožnovské vydaných v nakladatelství Grada - JežimladaSazička a Případy detektiva Kláska a opičáka Jojíka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu