DMZ 6 - Krvavé volby: Riccardo Burchielli; Brian Wood

Skladem
Kód: 9788074614019
Značka: BB/art
399 Kč –50 % 199 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Brian Wood, Riccardo Burchielli
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 144
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2013
Vazba: brožovaná
EAN: 9788074614019
DMZ 6 - Krvavé volby: Riccardo Burchielli; Brian Wood
Akce
399 Kč –50 %
NEW YORK... též známý jako Země nikoho, uprostřed druhé americké občanské války. Nezkušený fotoreportér Matty Roth je na místě a slouží jako osamělý hlas zdejších obyvatel zoufale zápasících o přežití uprostřed nejnebezpečnější válečné zóny celé planety.

Přichází Parco Delgado, „hlas lidu“, charismatický pouliční politik odhodlaný porazit vládu USA ve vůbec prvních volbách, které se v DMZ v době války odehrají. Matty Roth se rozhodl přijmout Parcův boj za svůj a vstupuje do jeho týmu, aby přidal sílu svého jména k jeho. Hranice, která odděluje novináře od jeho reportáže, se nebezpečně rozmazává – a možná mizí docela.

Scenáristovi Brianu Woodovi a výtvarníkovi Riccardovi Burchiellimu se v DMZ „podařilo redefinovat válečný komiks do podoby čehosi mnohem významnějšího a závažnějšího, než komukoliv předtím“ (BOING BOING). Ukázali nám ochromující dopad občanské války na činnost médií a korporací, přemýšlí o reakcích vojáků i civilistů. Nyní zamířili ještě výš a zabývají se rolí války v probíhajících volbách – a naopak.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu