Fantazník - Piš, kresli a tvoř vlastní příběhy

Skladem
Kód: 9788074134296
Značka: Zoner Press
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Artbook/Teorie
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Blanka Kochová
Formát: 170 x 230 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 112
Rok vydání: 2020
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Zoner Press
EAN: 9788074134296
Fantazník - Piš, kresli a tvoř vlastní příběhy
299 Kč –10 %

 

Nejlepší parťák pro rozvoj kreativity.

Nuda, venku prší, zima, ty sedíš doma a z tabletu už tě bolí oči… Co takhle vytvořit si svůj vlastní příběh? Ještě že máš Fantazník! S touto knížkou můžeš cestovat, zavede tě do dalekého Egypta nebo na ztracený ostrov. Zažiješ setkání s mimozemšťany nebo starodávnou civilizací. Stane se z tebe na chvíli zahradník, kovboj hledající padoucha nebo kouzelník. Napíšeš svůj vlastní komiks, vytvoříš cukrový zámek nebo úplně nové zvíře, jaké svět ještě neviděl. Vymyslíš skvělý módní návrh a vyrazíš na přehlídku, můžeš zažít akční dobrodružství jako ninja nebo se jen tak poflakovat na pláži a sbírat mušle.

Díky Fantazníku můžeš být, kdo chceš, kde chceš, a dělat, co tě jen napadne. Možnosti jsou nekonečné a je jen na tobě, za jakým dobrodružstvím se vydáš.

Česká autorka a výtvarnice Blanka Kochová vytvořila knihu, jakou si vždy přála v dětství mít, plnou zábavy a tvoření. Na každé dvojstraně se čtenář může ponořit do jiného originálního prostředí. Provází jej při tom autorčiny ilustrace a jednoduché úkoly, které čtenáře navedou k tvorbě vlastního příběhu nebo ilustrací. Kniha pomáhá dětem rozvíjet vlastní fantazii, zlepšit se v psaní a také logickém uvažování. Doporučujeme ji pro děti asi od 9 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu