Gotham Central 2 - Šašci a blázni: Ed Brubaker

Skladem
Kód: 9788075077455
Značka: BB/art
649 Kč –10 % 584 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Ed Brubaker, Greg Rucka
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 288
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2018
Vazba: brožovaná
EAN: 9788075077455
Gotham Central 2 - Šašci a blázni: Ed Brubaker
649 Kč –10 %
GOTHAM OVLÁDL CHAOS
Sloužit u sboru v Netopýrově městě vážně není hračka.
Nejenže se musíte vypořádat s násilím a korupcí ve městě, které je světově nejproslulejším semeništěm zločinu a domovem nejšílenějších a nejvražednějších kriminálníků – ještě se na každém kroku potýkáte s následky činnosti samozvaného strážce spravedlnosti hrajícího výhradně dle svých pravidel. 
A aby bylo ještě hůř, právě na Vánoce se město rozhodl terorizovat Joker – náhodně popravuje oběti odstřelovací puškou a nikdo od starosty až po obyčejné občany před ním není v bezpečí! Rozbíhá se zoufalý lov a policisté se ze všech sil pokouší Gotham ochránit… a pak nevěří svým očím, když se Joker jen tak vzdá. Co skutečně zamýšlí? A dokáže na to GCPD přijít, než se mu to povede?
Dočkáte se i dalších příběhů včetně vyprávění dívky, která má na starosti zapínání Batsignálu, série vražd, jež vzbudí pozornost nesmiřitelné Huntress, a starého případu, který kdysi nedokázal uzavřít zneuctěný detektiv Harvey Bullock!
 
Držíte v rukou druhý díl mnoha cenami ověnčené série GOTHAM CENTRAL z dílny proslulých scenáristů Eda Brubakera a Grega Rucky a výtvarníka Michaela Larka, tentokrát s dodatečným přispěním výtvarníků Grega Scotta, Briana Hurtta a Stefana Gaudiana. Autorem předmluvy je spisovatel detektivních románů Duane Swierczynski. 
 
SÉRIE OCENĚNÁ EISNEROVOU A HARVEYHO CENOU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu