Indiana Jones Omnibus - Další dobrodružství 2: Larry Lieber

Skladem
Kód: 9788074610646
Značka: BB/art
890 Kč –66 % 299 Kč
Kategorie: Indiana Jones
Hmotnost: 1 kg
Autor: Larry Lieber
Formát: 160 x 236 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 368
Rok vydání: 2012
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788074610646
Indiana Jones Omnibus - Další dobrodružství 2: Larry Lieber
Akce
890 Kč –66 %
Nad Evropou se zlověstně stahují mračna války… Svět zachvátila velká hospodářská krize… Ale v Dalších dobrodružstvích Indiany Jonese touhu světoběžnického archeologa po dobrodružství a nových objevech nic nezdolalo.

V tomto omnibusu naleznete dvanáct sešitů s příběhy o nebojácném archeologovi Indianu Jonesovi, které vycházely v 80. letech. Nadto nechybí ani oficiální adaptace dalšího filmového dobrodružství – Indiana Jones a chrám zkázy.

Tentokrát se s Indym a jeho studenty vypravíte na dobrodružnou exkurzi, bok po boku s Marion se zúčastníte pronásledování zlodějského zaměstnance muzea a nebudete ochuzeni ani o další námořní dobrodružství s piráty.

Indyho předešlá dobrodružství vám jistě připomenou minisérie Pátrání po Abnerovi a Kubánské kontakty. V první z nich, jak už název napovídá, Indy s Marion prověřují, zda Marionin otec náhodou nežije, a v druhé se znovu setkáte s pletichami Bena Alího Ajjúba, který Indymu stále neodpustil, že mu „vyfouknul“ arnhemský kruhový kalendář.

Tradiční porci záhad a mystických sil v akci zajistí neméně zajímavé sešity Honba za drakem a Pomsta pradávného národa. Každopádně s Indym opět procestujete celý svět a užijete si mnoho stránek vzrušení a zábavy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu