Jatka: Lee Child

Skladem
Kód: 9788075955890
Značka: BB/art
399 Kč
Kategorie: Detektivky a Thrillery
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Lee Child
Jazyk: čeština
Počet stran: 344
Pořadí vydání: druhé
Rok vydání: 2022
Vazba: vázaná
EAN: 9788075955890
Jatka: Lee Child
Akce

U opuštěné křižovatky kdesi v Georgii vystoupí jednoho rána z autobusu muž a vydá se v dešti čtrnáct mil do vzorného městečka Margrave, po stopách dávno zemřelého hudebníka. Tam je ovšem okamžitě zatčen a jako jediný cizinec ve městě obviněn z vraždy: první, k níž zde za posledních třicet let došlo. Avšak Jack Reacher není jen tak ledajaký tulák. Je to ostřílený vojenský policista, od dětství vychovávaný armádou, vycvičený k tomu, aby rychle myslel a ještě rychleji jednal. Jak postupně vycházejí najevo okolnosti svědčící o rozsáhlém zločinném spiknutí a zavražděných stále přibývá, je stále zřejmější, že si pachatelé v Jacku Reacherovi zvolili toho nepravého obětního beránka.

Napínavý, drsný thriller britského bestsellerového autora přináší jednu šokující, divokou a násilnou scénu za druhou, přičemž zároveň vypráví i něžný milostný příběh. To vše je okořeněné svérázným, suchým humorem. Především však vdechuje život celé řadě výjimečných skvěle vykreslených postav: v první řadě Jackovi Reacherovi, který se tímto románem navždy zapsal do podvědomí čtenářů žánru thriller.

Podle tohoto 1. dílu série Jack Reacher TV Amazon Prime uvedl první sezonu seriálu REACHER s velkým úspěchem a pracuje na druhé sezoně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu