Kreslení jednorožců …a jiných bájných stvoření

Skladem
Kód: 9788074135330
Značka: Zoner Press
329 Kč –10 % 296 Kč
Kategorie: Artbook/Teorie
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Peter Gray
Formát: 226 x 279 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 96
Rok vydání: 2023
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Zoner Press
EAN: 9788074135330
Kreslení jednorožců …a jiných bájných stvoření
329 Kč –10 %

 

Vydejte se do světa kouzelných stvoření a roztáhněte křídla své fantazie pomocí jednorožců, okřídlených gryfů, harpyjí, draků, ale i bájných pegasů!

Významný umělec Peter Gray pomocí své knihy Kreslení jednorožců (Drawing Unicorns & Other Mythical Creatures) otevírá dveře malebným sceneriím, kde můžete najít nejznámější, ale i méně známé bytosti, které znáte pouze z pohádek anebo z fantastických filmů. Autor této příručky vás krok za krokem provede jejich vytvářením od prvních tahů a rozdělí se s vámi o užitečné tipy, jak vdechnout těmto stvořením život!

V knize najdete nejenom informace o jednotlivých stvořeních a jejich historické pozadí, ale můžete se těšit i na celou řadu použitých technik, s jejichž pomocí si rozšíříte svoje umělecké obzory. Naučíte se, kde se hodí pracovat s tuší, s pastely a akvarelovými barvami a kde jednotlivé techniky kombinovat. Důležité bude i samotné rozvržení celého výjevu, zasazení do prostoru a například i taková zdánlivá maličkost, jakou je použitý papír.

Ať jste začátečník, anebo zkušený umělec, na konci této poutavé cesty bude vaše fantazie bohatší nejenom o důležité poznatky, ale také o celou paletu těch nejzajímavějších zvířat, jako jsou jednorožci, harpyje, kentauřice, draci a okřídlení koně. Díky podrobným návodům, které v knize najdete, vyniknou tato zvířata v celé své kráse.

Nechte se unést na místa, kde legendární stvoření ožívají!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu