Kreslení krok za krokem

Skladem
Kód: 9788074135347
Značka: Zoner Press
429 Kč –10 % 386 Kč
Kategorie: Artbook/Teorie
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Vivienne Colemanová
Formát: 216 x 279 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 208
Rok vydání: 2023
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Zoner Press
EAN: 9788074135347
Kreslení krok za krokem
429 Kč –10 %

 Vydejte se s námi na cestu od nejistých linek, geometrických tvarů a rychlých skic až k těm největším výzvám v podobě portrétů!

Známá kreslířka Vivienne Colemanová přichází s knihou Kreslení krok za krokem (The Art of Drawing: Create stunning artworks step by step), ve které vám ukáže, jak se dostat od úplných základů k propracovaným kresbám. Ať jste začátečník, anebo zkušený umělec, jistě oceníte srozumitelné dávkování informací a jednotlivé postupy, které vás provedou celým procesem od A do Z!

Pod vedením autorky se postupně naučíte, jak vybrat vhodné kreslicí pomůcky, a vyzkoušíte si kresbu jednoduchých objektů a textur, od kterých přejdete ke složitějším motivům, jako jsou celá zátiší. Chybět nebude ani kresba v přírodě a zvířata, mezi nimiž narazíte například na sovy a koně, ale i oblíbené psí chlupáče. Závěrečná kapitola je věnovaná lidem, náčrtům figur a portrétům.

Kapitoly této knihy mají vzestupnou tendenci a jsou řazeny od těch nejjednodušších, tedy úplných základů, po komplikovanější komplexní scény. Díky autorčině vedení a entuziasmu v sobě i vy probudíte uměleckého ducha a vytvoříte ta nejúžasnější díla!

Tak na co čekáte? Naostřete tužku a jdeme na to!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu