Krustyho kniha: Matt Groening

Skladem
Kód: 9788074628672
Značka: Jota
258 Kč –10 % 232 Kč
Kategorie: Film/Seriál
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Matt Groening
Formát: 146 x 166 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 96
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2015
Vazba: vázaná
EAN: 9788074628672
Krustyho kniha: Matt Groening
258 Kč –10 %
Klaun Krusty. Určitě ho taky znáte. Ať už jako geniálního komika a velkou hvězdu dětských show, legendu televizní zábavy, nepoučitelného sázkaře či hazardního hráče. Anebo jako přítele luxusu, peněz a alkoholu a daňového podvodníka. Krusty je ale také tátou, klaunem, co si musí vycpávat klaunské boty, protože má prostě příliš malou nohu, mužem, který se nikdy nenaučil číst a psát.

Pojďte se s Krustyho knihou vydat za hradbu šlehačkových dortů, odkrýt vrstvy make-upu a radostných klaunských úsměvů i šíleného smíchu a dostat se až tam, kde začíná skutečný Herschel Krustofski. Podívejte se, jak vypadá Krustyho typický den, které věci mu zakazuje či doporučuje doktor Dlaha nebo podle čeho se vybírají zaměstnanci do restaurací Krusty Burger – a čím by se následně ve své pozici měli řídit.
Zajímají vás tipy, jak udělat zaručeně dobrý vtípek a pobavit publikum? Krusty vám poradí! Seznámíte se nejen s lidmi, kteří Krustyho ovlivnili na jeho dráze klauna, ale i s těmi, kteří ho ovlivnili jako člověka. Prostě se zase jednou dozvíte něco o jednom chlápkovi ze Springfieldu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu