Liga spravedlnosti 4 - Síť (Limitovaná edice 52 ks)

Skladem
Kód: JLA4LIM
Značka: BB/art
999 Kč –10 % 899 Kč
Kategorie: Liga spravedlnosti
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Geoff Johns
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 176
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2016
Vazba: vázaná
Liga spravedlnosti 4 - Síť (Limitovaná edice 52 ks)
999 Kč –10 %
 
Liga spravedlnosti… poražená zevnitř!
Dokonce ani hrdinové z Ligy spravedlnosti nejsou schopni ochránit celou planetu sami. Když Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cybor a Aquaman uspořádají nábor na nové členy týmu, dostaví se na něj některé z nejmocnějších bytostí na Zemi. Jeden z rekrutů však nepřišel proto, aby se k lize přidal, ale aby ji zničil zevnitř!
Plány na rozložení Ligy spravedlnosti byly spřádány celé roky. Když se vrátí jeden z jejích největších nepřátel a zaútočí na základnu ligy, spustí to řetězovou reakci, která obrátí proti sobě Supermana, Batmana a Wonder Woman a postaví ligu proti dvěma dalším týmům, které nesou její jméno – Americké lize spravedlnosti a Temné lize spravedlnosti.
Jakmile však jdou hrdinové do války proti sobě, vítězi se mohou stát pouze jejich nepřátelé. Přetrvá Liga spravedlnosti tyto události, aby mohla posbírat, co zbude?

Hvězdní tvůrci Geoff Johns (FOREVER EVIL, AQUAMAN) a Ivan Reis (GREEN LANTERN) vedou Ligu spravedlnosti k válce a porážce! Kniha Liga spravedlnosti: Síť obsahuje sešity Justice League č. 18–20 a 22–23.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu