Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1 (Znovuzrození hrdinů DC)

Skladem
Kód: 9788075950802
Značka: BB/art
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Jason Fabok, Tony S. Daniel
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 184
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2018
Vazba: brožovaná
EAN: 9788075950802
Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1 (Znovuzrození hrdinů DC)
299 Kč –10 %
 Sebevražedný oddíl zasahuje ze stínů a odvádí práci, které by se superhrdinové nedotkli ani dlouhou tyčí. Jeho členy drží pod krkem svým ocelovým stiskem ředitelka Amanda Wallerová a dosud se jí dařilo svá monstra a maniaky udržet v tajnosti… ale tomu je teď konec. Batman je jim na stopě a ani on, ani Liga spravedlnosti nehodlají existenci něčeho podobného tolerovat. Oddíl musí být rozpuštěn.
Ale zatímco se kladní i záporní hrdinové soustředí jen na své osudové střetnutí, zvrhlý intrikán Maxwell Lord sestavil hrůzné vojsko těch nejvražednějších superpadouchů DC vesmíru a hodlá pobít oba týmy bez rozdílu!

Připravte se na akcí nadupané setkání s těmi největšími komiksovými hrdiny i zločinci, které vám přináší hvězdný tým scenáristů Joshua Williamson, Tim Seeley, Rob Williams a Si Spurrier, jejichž vizi ztvárnili neméně hvězdní výtvarníci Jason Fabok, Tony S. Daniel, Jesus Merino, Riley Rossmo, Christian Duce a další! Obsahuje bonus ke komiksu SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 8 a komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 9, LIGA SPRAVEDLNOSTI č. 12 a LIGA SPRAVEDLNOSTI VERSUS SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 1–3.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu