Manga příběhy bratří Grimmů

Skladem
Kód: 9788074135743
Značka: Zoner Press
279 Kč –10 % 251 Kč
Kategorie: Manga
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Kei Ishiyama
Formát: 126 x 188 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 352
Rok vydání: 2023
Vazba: brožovaná
EAN: 9788074135743
Manga Pribehy Grimmu V
279 Kč –10 %

 Pohádky bratří Grimmů zná téměř každý! Ale co když se staly trochu jinak? Ilustrátor Kei Ishiyama přichází s mangou, ve které vám převypráví nejznámější příběhy bratří Grimmů tak, jak je dost možná ještě neznáte. Vydejte se na zábavnou pouť do světa zakletých princezen, mluvících zvířat a bratrství na život a na smrt. V této manze najdete:

Červená Karkulka: V hlavní roli sympatický vlček, který se chce stát opravdovým vlkem. Ale netuší, co všechno ho takové rozhodnutí může stát! Nebylo by nakonec lepší babičce nasekat dřevo?

Locika: Krásné dlouhé vlasy nejsou pouze výsadou žen, ale i mužů. A kdejaká dívka zvládne vylézt do věže, aniž by ji to stálo sebevětší námahu. Čeká na konci tohohle vyprávění láska?

Jeníček a Mařenka: Starší bratři můžou být občas tak trochu otrava, ale Jeníček je ten nejpozornější člověk na světě. Dokonce se nijak nezdráhá vstoupit do služeb jedné postarší elegantní dámy, jenom aby pro sebe a pro Mařenku zajistil dobrý život.

Dvanáct lovců: Princ a jeho slabost pro lovčího Christiana a ty jeho velké krásné oči se brzy stanou předmětem šuškání na dvoře. Co když ale Christian není tím, za koho se vydává?

Dva bratři: Jsou si podobní jako vejce vejci a chvíli se zdá, že je dokonce čeká i stejný osud. Který z nich zabije draka a vyslouží si srdce krásné princezny? A který se radši vydá dál ve společnosti mluvících zvířat?

Sněhurka: Tak krásná, že pro ni má slabost kdejaký trpaslíček. Je možné, že s ním tahle dáma zůstane, nebo věnuje svoje srdce princi, který ji zachránil?

Kocour v botách: Na světě snad není větší povaleč a lenoch než tenhle kocour. Vždyť ani neloví myši! Může vůbec alespoň pohnout drápkem pro svého pána, který ho nadevšechno miluje?

Žabí princezna: Je trochu panovačná, s tím se ovšem mladé princátko snadno popere. Ale dát pusu žábě? Ble, to už je jiný oříšek! Skřivánek, co zpívá a skáče: Může dívka s dobrým srdcem zrušit kletbu, která vytvořila svár mezi dvěma zeměmi? Láska je mocná čarodějka, a tak není kdovíjak těžké se zamilovat, i když má váš milý přes den ostré zuby a drápy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu