Mýty 21 - A žili šťastně až do smrti

Skladem
Kód: 9788076793910
Značka: Crew
599 Kč –10 % 539 Kč
Kategorie: Mýty
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Dan Green, Matthew Sturges, Bill Willingham, Mark Buckingham, Eric Shanower, Terry Moore, Andrew Pepoy, Steve Leialoha, Russ Braun, Jae Lee, Tony Akins, Shawn McManus, Nimit Malavia, Chrissie Zullo
Formát: 165 x 250 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 200
Rok vydání: 2023
Vazba: brožovaná
EAN: 9788076793910
Mýty 21 - A žili šťastně až do smrti
599 Kč –10 %
Po zničení Zlého vlka dochází v mocenských strukturách Mýtova k přesunům moci, které hrozí rozdělit komunitu na dvě válčící frakce – jednu vedenou Sněhurkou a druhou její sestrou Růženkou. Tento proces ještě víc urychlují machinace skrytého vnitřního nepřítele, který mezitím Wolfiho oživil, s veškerou jeho smrtící silou, ale bez dříve nabyté lidskosti.
A tak se nyní ulicemi New Yorku plíží nezastavitelný netvor, který roztrhá na kusy každého, kdo se mu postaví do cesty, a každým krokem víc a víc oslabuje bariéry mezi všedním světem a magickým Mýtovem. Zatímco Růženka připravuje rytíře Nového Kamelotu do bitvy, Sněhurka spřádá plány, jak zachránit svého očarovaného manžela. Je to příběh, který může skončit jedině tragicky – až na to, že příběhy je možné přepisovat. Kouzla se dají zlomit. Ve finále některé Mýty přežijí a některé zemřou, ale všichni dostanou poslední příležitost žít šťastně až do smrti.
Po mnoha letech a nespočtu příběhů se série MÝTY blíží do finále – neskončí však jen tak snadno. Kreativní tým tvořený Billem Willinghamem, Markem  Buckinghamem, Stevem Leialohou a Andrewem Pepoyem spojil na této knize síly s armádou speciálních hostů – včetně Matthewa Sturgese, Erica Shanowera, Shawna McManuse, Jeae Leeho, Terryho Moorea, Russe Brauna a Chrissie Zullové –, aby společně oslavili předposlední kapitolu této vychvalované kroniky!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu