Pokémon – Kompletní průvodce

Skladem
Kód: 9788075256256
Značka: Zoner Press
199 Kč –10 % 179 Kč
Kategorie: Pokémon
Hmotnost: 0.5 kg
Formát: 230 × 297 mm
Jazyk: čeština
? Merch: komiks, kniha
Počet stran: 132
Rok vydání: 2024
Brand: Pokémon
Vazba: brožovaná
Žánr: seriál, komiks, herní, manga a anime
Nakladatel: Zoner Press
EAN: 9788075256256
Pokemon kompletni pruvodce
199 Kč –10 %

Kompletní pokédex, neboli encyklopedie Pokémonů, až po aktuální 9. generaci, všechny regiony, ikonické hry, tipy pro trenéry.

Fenomén zaměřený na lov roztomilých pokémonů, které si zkrátka musíte zamilovat, nás provází již přes 25 let. K jeho velkolepému celoplanetárnímu úspěchu přispěly animované seriály, celovečerní firmy, sběratelské karty i nepřeberné množství hraček a reklamních předmětů. Především však pokémoni nabídli skvělou zábavu pro děti i dospělé, ať je do řad věrných fanoušků zlákalo kouzlo videoher, napínavá cesta seriálového Ashe Ketchuma za mistrovským titulem, nebo vzrušení z lovu příšerek v reálném světě s aplikací Pokémon Go.

V této 100% neoficiální encyklopedii najdete přehled toho nejlepšího, co populární série nabízí. Pozveme vás na cestu napříč pokémoním vesmírem od oblasti Kanto až po nejnovější region Paldea, a společně prozkoumáme místa, na nichž se odehrály všechny vzrušující příběhy. Zaslouženou pozornost věnujeme i samotným příšerkám, které představíme ve zvláštních Safari zónách. Podrobněji se pak budeme věnovat těm nejoblíbenějším pokémonům, odhalíme jejich tajemství, silné stránky i slabosti. Ale to ještě zdaleka není všechno. Naučíme vás, jak zvítězit ve sběratelské karetní hře. Připomeneme nejnapínavější dobrodružství trenéra Ashe Ketchuma. A připravíme nejlákavější koktejl ze všech her a příběhů s pokémony v hlavní roli. Nemůžete se dočkat? Otevřete knížku a pusťte se do toho!

Ikonické hry

Vydejte se za napínavým dobrodružstvím v doprovodu nejoblíbenějších pokémonů.

Safari zóna

Poznejte přes 1000 fantastických příšerek všech generací, včetně nejnovější deváté!

Svět Pokémonů

Navštivte všechny herní regiony, od oblasti Kanto přes Johto a Galar až po nejnovější Paldeu.

Karty, anime & víc!

Objevte nečekané podoby fenoménu: Videohry, karty, anime komiksy, filmy a seriály.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu