Pokémon - Vítejte na táboře Pikachu

Skladem
Kód: 9788025148242
Značka: Computer Press
169 Kč –10 % 152 Kč
Kategorie: Pokémon
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Alex Polan
Jazyk: čeština
? Merch: komiks, kniha
Počet stran: 128
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2016
Brand: Pikachu, Pokémon
Vazba: brožovaná
Žánr: seriál, komiks, herní, manga a anime
Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025148242
Pokémon - Vítejte na táboře Pikachu
169 Kč –10 %

Objevte místo, které nadchne všechny malé lovce Pokémonů. Užijte si spoustu zábavy, na táboře Pikachu.

 

VÍTEJTE NA TÁBOŘE PIKACHU, kde děti prožívají nezapomenutelná dobrodružství ze svých nejoblíbenějších her a animáků. Rozděleni do týmů získávají body a odznaky, po kterých touží každý trenér Pokémonů! V prvních dnech objeví Marco a jeho kamarádi z týmu Treecko perfektní domek na stromě, který jim slouží jako tajná základna. Jenže během hry o vlajku se do jejich skrýše někdo vloupe a celou ji poničí. Kdo by byl něčeho takového schopný? Marco má podezření: Tým Frennekin, který vedou Stella a její bratr Sam!

Sam je pro každou špatnost a Stella dokáže být někdy škodolibá jako samotný Meowth, což je mimo jiné i jméno kocoura, který se často plíží táborem. Tým Treecko je ale připraven využít veškeré své znalosti světa Pokémonů, aby v táborové hře zvítězil.

 

Jenže když se Sam zraní, tak Marco zjistí, že to nutně nemusí být takový tyran, jak si původně myslel. Může se člověk od základu změnit, stejně jako když Pokémon projde Mega evolucí? Připojte se ke kamarádům z týmu Treecko a zjistěte, jaké je to být na táboře, který jako by vypadl přímo ze světa Pokémonů!

 

Alex Polan začal sbírat kartičky Pokémonů již v roce 1998. Bydlí severně od San Francisca ve Spojených státech a ze svého domu má nerušený výhled na Tichý oceán. Občas se za oknem zasní a představuje si, že se mezi vlnami objeví jeden z legendárních Pokémonů – Kyogre. Alex má ženu, dva syny a kočku, která je na chlup stejně mrzutá a nabručená jako Meowth.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu