Průzkumník krabic - A jiná důležitá kočičí zaměstnání

Skladem
Kód: 9788074135644
Značka: Zoner Press
269 Kč –10 % 242 Kč
Kategorie: Artbook/Teorie
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Ralph Lazar, Lisa Swerlingová
Formát: 130 x 209 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 116
Rok vydání: 2023
Vazba: brožovaná
EAN: 9788074135644
Průzkumník krabic - A jiná důležitá kočičí zaměstnání
269 Kč –10 %
Kočku do každé rodiny!
Kočku si nepořídíte, kočka se vám prostě přihodí. A i přes veškeré přípravy (a možná i počáteční odpor) se nakonec stejně stanete bláznivým kočičím rodičem, který obalen chlupy svého vrnícího miláčka uvolní větší část svého životního prostoru roztomilému čtyřnožci. A ještě se zvládne tvářit, že to všechno jako křeslo po babičce, květináče, sklenice s vodou, lustr, kožené lodičky a futrál na kytaru chtělo už stejně dávno vyhodit, takže nový obyvatel bytu může klidně provádět své pokusy.
Dvojice autorů Ralph Lazar a Lisa Swerlingová vám v knize Průzkumník krabic (Box Inspector and other Important Jobs for Cats) názorně ukážou, že kočku prostě potřebujete! A nejlépe několik. Protože kdo by za vás dělal všechny ty důležité práce? Kdo by vás zahříval a dával na vás pozor?
Zásadní je si uvědomit, že žijete u své kočky. A ona, nebo on, nebo ony/oni to moc dobře vědí. Sice se po většinu svého bdělého stavu tváří naprosto nezúčastněně (pokud teda zrovna nemají hlad), ale pozorně vás sledují a přesně poznají, když potřebujete s něčím pomoct – odmotat většinu toaletního papíru, zalehnout, když se chystáte do práce. Samozřejmě je nutné ochutnat vaše právě připravené jídlo, abyste se náhodou neotrávili, a také provést důkladnou korekturu prezentace, která měla být teď zrovna odeslána… No však to znáte. Vaše kočka má s vámi neuvěřitelné množství práce. A to je přesně ten důvod, proč musí tolik spinkat, papat a nechat se chovat. Když ona zrovna chce. Tato knížka jasně a stručně dokazuje, že bychom bez koček byli zkrátka úplně v háji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu