Sebevražedný oddíl (Znovuzrození hrdinů DC) 02 - K zbláznění příčetná (váz.)

Skladem
Kód: 9788075950413
Značka: BB/art
599 Kč –10 % 539 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Rob Williams, Jim Lee
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 144
Rok vydání: 2018
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075950413
Sebevražedný oddíl (Znovuzrození hrdinů DC) 02 - K zbláznění příčetná (váz.)
599 Kč –10 %
 Operační skupina X pod velením bezohledné ředitelky Amandy Wallerové vpadla do nejlépe střeženého vězeňského zařízení na planetě a „ztopila“ z něj podivuhodnou Černou sféru, kulovitý objekt pocházející z jiné dimenze. Oddíl to stálo jen jednoho člena, kterého obsah sféry rozprášil na atomy. A co že je tedy uvnitř? Samotný kryptonský diktátor generál Zod v celé své megalomanské, svět zničující slávě.
Teď Wallerovou čeká rozhodnutí, co si počít s jednou z nejnebezpečnějších bytostí známého vesmíru. Teoreticky by ten, kdo ovládne Zoda, ovládl i svět. V praxi Černá sféra zamořila celé ústředí Oddílu zářením, které připravuje všechny přítomné o rozum – s výjimkou samotné korunní princezny potrhlosti, Její Bláznovosti, Harley Quinn!
Ale dokáže jedna zbrusu nově příčetná psychiatrička úplně sama učinit přítrž šílenství Černé sféry, porazit Zoda a zabránit, aby Sebevražedný oddíl plně dostál svému jménu?

SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL 2: K ZBLÁZNĚNÍ PŘÍČETNÁ navazuje na výbušné události ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC a scenárista ROB WILLIAMS a legendární kreslíře JIM LEE vás v něm ohromí vzrušujícím zakončením jednoho z největších úkolů Operační skupiny X! V této knize najdete i několik dalších kratších příběhů, které ilustrovali STEPHEN BYRNE, CARLOS D’ANDA, CHRISTIAN WARD, GIUSEPPE CAMUNCOLI a další. Obsahuje komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 5–8 a samostatný sešit HARLEY QUINN A SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL: APRÍLOVÝ SPECIÁL.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu