Superman Action comics 2: Neprůstřelný (váz.)

Skladem
Kód: 9788074614231
Značka: BB/art
599 Kč –10 % 539 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Grant Morrison
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 224
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2013
Vazba: vázaná
EAN: 9788074614231
Superman Action comics 2: Neprůstřelný (váz.)
599 Kč –10 %
!!!VÁZANÁ VERZE EXKLUZIVNĚ POUZE U NÁS!!!

V druhém souborném vydání supermanovského ACTION COMICS se setkáte s prezidentem Supermanem, lovcem Nimrodem, zapomenutým Supermanem a mnohými dalšími! Navíc: prožijte s Clarkem Kentem jeho prvních pár dní v Metropolis a seznamte se s „chlapcem, který ukradl Supermanův plášť!”
Obsahuje sešity ACTION COMICS č. 9–12, 0 a ACTION COMICS ANNUAL č. 1.

LOVECKÁ SEZÓNA NA SUPERMANA!

Je to už pět let, co ho nazvali Supermanem – tehdy v dobách jeho počátků, kdy odvážný, trochu přidrzlý a tajemstvím opředený hrdina začal používat své neuvěřitelné schopnosti, hájit bezbranné a uplatňovat spravedlnost i tam, kam dosud nedosáhla. Málokdo tehdy tušil, že mladý syn jiného světa teprve objevuje plný rozsah své moci – a její původ. A on naopak neměl ponětí, že ho čeká jedna z nejtěžších zkoušek jeho života.
Démonický Superman deformovaný korporátními zájmy. Nezastavitelný lovec toužící po trofeji z nejcennější kořisti celého Metropolis. Psionik, jehož všemocná mysl rozdrtí i Supermanovo ocelově pevné tělo. Společně tvoří předvoj antisupermanovského vojska, verbovaného v nejhlubších stínech osobou nepopsatelné ďábelskosti.
Ti všichni však brzy poznají, že ať už zaútočí na kterékoliv z mnoha planet Zemí – ať už Superman vystupuje jako Clark Kent, Johnny Clark, Calvin Ellis nebo pod jinou tajnou identitou – nemají co do činění jen s jedním mužem. Superman je ideálem, k němuž lidé vzhlíží. A ideály jsou neprůstřelné.

SNAD NEJDE JEN O PRÁZDNOU FRÁZI – SÍLY ZLA TENTOKRÁT MÍŘÍ PŘESNĚ...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu