Superman - Poslední syn: Geoff Johns, Adam Kubert

Skladem
Kód: 9788074612626
Značka: BB/art
499 Kč –60 % 199 Kč
Kategorie: Superman
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Geoff Johns, Adam Kubert
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 160
Rok vydání: 2013
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788074612626
Superman - Poslední syn: Geoff Johns, Adam Kubert
Akce
499 Kč –60 %
„Donner, režisér prvního, již klasického filmu o Supermanovi s Christopherem Reevem v hlavní roli, prokázal stejnou zručnost i jako scénárista a vdechl svému hrdinovi skutečně lidské city.“

- WASHINGTON POST

„A naději, s níž jsme hleděli vstříc vlastní budoucnosti, budeme sdílet s lidem Země skrze tebe... posledního syna Kryptonu.“

Poté, co uprostřed Metropolis havaruje chlapec z Kryptonu, Clark Kent se jej rozhodne vychovat jako vlastního – zajistí mu dokonce i krycí identitu Christophera Kenta. Stát se členem Supermanovy rodiny však znamená sdílet všechny jeho nepřátele!

Bizzaro, generál Zod, Lex Luthor a Četa Supermanovy zkázy – každý z nich vládne dostatečnou mocí, aby pro Supermana představoval hrozbu, a všichni chtějí získat Christophera pro sebe.

Zatímco na nebi nad Metropolis zuří válka o jedno z nejpozoruhodnějších dětí světa, Superman je lapen v Přízračné zóně. Dokáže z ní Muž z oceli včas uniknout a znovu se ujmout role nejmocnějšího ochránce lidstva?

Geoff Johns (INFINITE CRISIS, GREEN LANTERN: THE SINESTRO CORPS WAR) ve spolupráci s Richardem Donnerem (režisérem filmu Superman) a výtečným výtvarníkem Adamem Kubertem (Wolverine, X-Men) předkládají čtenářům napínavou novou kapitolu ságy Muže z oceli.

„... zábavné čtení, které jen tak neodložíte. Tvůrci zaslouží jedničku.“ - Variety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu