Svědectví mrtvých: Val McDermidová

Skladem
Kód: 9788075953674
Značka: BB/art
349 Kč –30 % 244 Kč
Kategorie: Detektivky a Thrillery
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Val McDermidová
Jazyk: čeština
Počet stran: 320
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2020
Vazba: vázaná
EAN: 9788075953674
Svědectví mrtvých: Val McDermidová
Akce
349 Kč –30 %
Z původní sestavy regionálního týmu pro závažné zločiny nezůstal kámen na kameni. Carol Jordanová už není jeho šéfkou, dokonce už není ani vrchní inspektorkou. V ústraní dostavuje dům a léčí se z posttraumatické stresové poruchy. Další nenahraditelný člen týmu, tvůrce psychologických profilů Tony Hill, si ve vězení odpykává trest za vraždu. Jejich úspěšný profesní život skončil. A tak se zbylí členové týmu musejí vyrovnat jak s novým vedením, tak s novými kolegy.
Jenže na poklidné sžívání nemají čas. Na pozemku starého zrušeného kláštera je objeveno velké množství lidských ostatků. Ukáže se, že jsou to kostry dívek, které v klášteře před mnoha lety žily – dívek, které trpěly hodně špatným zacházením. Nedaleko jejich hrobů jsou ale odhalena další mrtvá těla, pochovaná poměrně nedávno. Je možné, že spolu tyto hrůzné nálezy souvisí? A jak pátrat po vrahovi nebo vrazích, když si nikdo nic nepamatuje – nebo nechce pamatovat?
Carol a Tony mají co dělat, aby je tíživá životní situace úplně nesemlela, a nový případ svých kolegů sledují spíš zpovzdálí. Tým, který trpí nekompetentním vedením, si musí pomoct sám; Paula, Stacey, Alvin a Karim jsou ale dobří vyšetřovatelé, a po úmorném přešlapování na místě se konečně pohnou dopředu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu