Swamp Thing - Bažináč 3: Prokletí: Alan Moore

Skladem
Kód: 9788074610288
Značka: BB/art
499 Kč –10 % 449 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Alan Moore
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 192
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2011
Vazba: vázaná
EAN: 9788074610288
Swamp Thing - Bažináč 3: Prokletí: Alan Moore
499 Kč –10 %

Pod termínem „Americká gotika“ si obvykle představíme přísného chlápka s vidlemi a jeho neprovdanou dceru. Ale soubor Moorových povídek o Bažináčovi, známých pod tímto jménem, obnáší větší hrůzy než nějaké vidle: vodní upíry, vlkodlaky, sériové vrahy a zombie. Žádná hororová klišé, v Moorově podání z nich jde opravdu strach. A kdo bude Bažináčovi průvodcem do amerického srdce temnoty? Jistý John Constantine… čaroděj v trenčkotu, který se poprvé objevil právě v Bažináčovi. A získal si takovou popularitu, že později dostal vlastní titul – Hellblazer.

„Jsem pěkný hajzlík. Zeptejte se, koho chcete.“ Těmito slovy se Bažináčovi představí čaroděj John Constantine alias Hellblazer a vyšle ho na objevitelskou cestu, která jej zavede od nejtemnějších končin Ameriky po samé kořeny jeho dlouho skrytého dědictví.
Tato klasická série od legendárního tvůrčího týmu v čele s Alanem Moorem, Stephenem Bissettem, Johnem Totlebenem a Rickem Veitchem redefinovala Bažináče jako mocného elementála s potenciálem stejně ohromným jako Země sama.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu