Vetřelci Omnibus - kniha 6.

Není skladem
Kód: 9788073819712
Značka: BB/art
890 Kč –43 % 499 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 1 kg
Autor: Chuck Dixon, Ian Edginton, David Wenzel, Mark Schultz, Mike W. Barr, Mary Bierbaum, Nancy A. Collins, David Lloyd, Phil Amara, Darko Macan, Beau Smith, Tom Bierbaum, Jay Stephens
Formát: 160 x 236 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 376
Rok vydání: 2011
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788073819712
Vetřelci Omnibus - kniha 6.
Akce
890 Kč –43 %

Kdykoli lidstvo vstoupilo na nová území, vždy se strhl zápas o rovnováhu mezi objevitelskou vášní a vykořisťovatelskou chtivostí. V éře kolonizace vesmíru je vzrušení z dobrodružného odhalování nových zázraků zkaleno hrůzně reálnou možností setkání dvou odlišných druhů, do té chvíle oddělených světelnými roky vzduchoprázdna; objevitelské opojení může velmi rychle vystřídat krutá noční můra nemilosrdného boje o nadvládu. Lidská hamižnost a arogance pomohla rozšířit hrozbu vetřelců do všech koutů vesmíru – nyní vše závisí jen na odvaze mužů a žen, kteří se pokusí zvrátit budoucnost galaxie a zabránit nastolení Věku vetřelce!

Série Vetřelci amerického vydavatelství Dark Horse Comics zaznamenala velké úspěchy a nastavila vysokou laťku všem ostatním pokusům o rozšíření světa populárního filmu s pomocí komiksového zpracování. Šestá kniha vetřeleckých komiksů obsahuje mnoho příběhů, které se dosud nedočkaly souhrnného vydání, a na více než 300 barevných stránkách se vám v ní představí někteří špičkoví tvůrci oboru, jako například Mark Schultz, Chuck Dixon, Ian Edginton, Doug Wheatley, Gene Colan, Phil Hester, Eduardo Risso – a mnozí další.

Obsahuje příběhy:
Apokalypsa
Jednou za život
Xenogeneze
Lovci lebek
Turistická sezóna
Svině
Za hranicí
45 vteřin
Staří bohové
Čistka
Skleněná chodba
Lovec přízraků
Přízrak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu