Warcraft - Legendy 03

Skladem
Kód: 9788076794771
Značka: Crew
229 Kč –10 % 206 Kč
Kategorie: Z videoher
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Christie Golden, Dan Jolley, Richard A. Knaak, Troy Lewter, Jae-Hwan Kim, Carlos Olivares, Heinz Furukawa, Qing Ping Mui
Formát: 128 x 182 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 168
Rok vydání: 2024
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Crew
EAN: 9788076794771
warcraft legendy 3
229 Kč –10 %

Warcraft: Legendy 3 vám přinášejí další porci vzrušujících dobrodružství v příbězích zasazených do světa Warcraftu®.

POSTRACH
Oceňovaný tým tvořený Richardem Knaakem a Jae-Hwan Kimem (Warcraft: Sluneční studna) vám přináší třetí část příběhu o Tragu Highmountainovi, hrdinném taurenovi, který byl oživen jako jeden z nemrtvých. Tragova cesta, na jejímž konci chce stanout tváří v tvář Králi lichů, jej zavede hluboko do mrazivé tundry Northrendu, kde najde nové spojence… a také nové nepřátele.

ŠARLATOVÁ KREV
Když elfská čarodějka a nemrtvý válečník vytáhnou na válečnou stezku proti bezohledné Šarlatové křížové výpravě, jejich slepá krvežíznivost je zavede do střetu s osudem… a se smrtí.

ZELENÉ ZIMNÍ RADOVÁNKY
Renomovaná autorka Christie Goldenová přináší příběh o smolaři Krizzovi, goblinovi, který hledá způsob, jak si snadno vydělat… i kdyby to znamenalo hrát Praotce Zimy. Ale jeho sváteční starosti se nečekaně změní ve sváteční radosti, když si ho za svého hrdinu vyvolí malá gnómská holčička…

VZRUŠENÍ Z LOVU
Hemet Nesingwary, nejslavnější lovec Azerothu, se ocitne v nečekané situaci: musí ochránit tři panteří koťata a zároveň se utkat s pěti zabijáckými lovci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu