Znovuzrození hrdinů DC

Skladem
Kód: 9788074496110
Značka: BB/art
99 Kč –10 % 89 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Geoff Johns
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 100
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2018
Vazba: brožovaná
EAN: 9788074496110
Znovuzrození hrdinů DC
99 Kč –10 %
Komiksová událost roku 2016, kniha Znovuzrození hrdinů DC, ohlašuje novou éru vyprávění ve světě DC Comics. Byla vřele přijata fanoušky i komiksovými kritiky a představuje nezbytný úvod do budoucnosti vesmíru DC.
 
Wally West – někdejší Kid Flash a později Flash – je uvězněn mimo prostor a čas. Je ztracen v mezeře mezi dimenzemi, v důsledku Bodu zvratu, který způsobil jeho mentor, Barry Allen. Vznáší se v nicotě a jako jediný vnímá záhadu zahalující celý vesmír. Kdo jim všem ukradl deset let?
 
Wally se musí vrátit na Zemi a ke svým milovaným, kteří mu vždy sloužili jako bleskosvod, ale ať už se snaží kontaktovat kohokoliv, sklouzává dál a dál, blíž k naprostému nebytí.
 
Osud vesmíru závisí na Wallym Westovi a jeho Znovuzrození...
 
Přečtěte si příběh, který odstartoval jeden z nejúspěšnějších nových projektů v historii komiksu. Pod scénářem je podepsaný bestsellerový autor Geoff Johns (Liga spravedlnosti) a kresby se zhostili čtyři z nejtalentovanějších komiksových kreslířů: Ivan Reis (Aquaman), Gary Frank (Batman: Země jedna), Ethan Van Sciver (Green Lantern: Znovuzrození) a Phil Jimenez (Infinite Crisis).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu