Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (Limitovaná edice 52 ks)

Skladem
Kód: ALS1LIM
Značka: BB/art
999 Kč –10 % 899 Kč
Kategorie: Liga spravedlnosti
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Geoff Johns, David Finch
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 224
Rok vydání: 2017
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (Limitovaná edice 52 ks)
999 Kč –10 %

Superman. Batman.
Wonder Woman.
Green Lantern. Flash.
Aquaman. Cyborg.

Společně tvoří Ligu spravedlnosti, nejslavnější hrdinský tým světa. Už bezpočtukrát zachránili Zemi, ale pokud by se někdy postavili proti lidstvu, nezbýval by nikdo, kdo by je mohl zastavit. Agenti A.R.G.U.S. Amanda Wallerová a Steve Trevor sestavují řešení pro případ nouze: Americkou ligu spravedlnosti.

Martian Manhunter.
Catwoman. Hawkman.
Green Arrow. Vibe.
Katana. Stargirl.
Green Lantern Simon Baz.

Pár jich ještě nemá dost zkušeností. Na další není spoleh. Někteří z nich jsou vyložení kriminálníci. Veřejnosti jsou tito hrdinové představeni jako národní obrana Spojených států proti superpadouchům, avšak skutečným smyslem jejich existence, o němž sami nemají ani ponětí, je porazit právě ty hrdiny, jejichž týmové jméno přebrali za vlastní.
Ale na obzoru rostou mnohem naléhavější hrozby. Kdosi založil tajný spolek superpadouchů. Pokud se nejnebezpečnější hrdinové světa nenaučí postupovat s opatrností, již si jejich poslání žádá, jen těžko přežijí tak dlouho, aby převzali pochodeň od těch nejlepších…

V knize AMERICKÁ LIGA SPRAVEDLNOSTI: NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ HRDINOVÉ SVĚTA (obsahuje čísla 1–7) představuje hvězdný tvůrčí tým scenáristy GEOFFA JOHNSE (LIGA SPRAVEDLNOSTI) a kreslířů DAVIDA FINCHE (BATMAN: THE DARK KNIGHT) a BRETTA BOOTHA (TEEN TITANS) vzrušující, dechberoucí zrod nového superhrdinského týmu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu