Anime - romantické scény

Skladem
Kód: 9788074135873
Značka: Zoner Press
349 Kč –10 % 314 Kč
Kategorie: Artbook/Teorie
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Christopher Hart
Formát: 229 x 254 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 144
Rok vydání: 2024
Vazba: brožovaná
EAN: 9788074135873
anime romanticke sceny
349 Kč –10 %

Zamilujte si romantické anime! Romantický žánr se skládá ze všech prvků, jaké fanoušci anime milují – drama, komedie a především emoce, které čtenáře chytí za srdce. A vy se teď můžete naučit vytvořit snový a dynamický svět anime romantiky pod vedením známého kreslíře Christophera Harta.

Anime – romantické scény je nepostradatelná příručka, díky které se naučíte kreslit oblíbené typy postav, příběhové linie, vystihnout dokonalého přítele nebo přítelkyni, a především vytvořit epický milostný příběh. Těšit se můžete na kresbu úžasných scén, klíčové okamžiky příběhu a také kresbu párů na základě určitého tématu.

Stejně jako v předchozích knihách i tady s vámi autor projde jednotlivé kroky a provede vás tvorbou složitějších pozic a výrazů. Ať jste začátečníci, anebo pokročilí kreslíři, určitě oceníte jednoduché a srozumitelné návody a postupy. Chybět nebudou ani různé typy postav – tichý kluk, ješita, popová hvězda, fantasy přítel. (Schválně, kdo z vás pro ně má slabost?)

U romantických scén kolikrát taje srdce i toho největšího cynika. Přemýšleli jste o tom, jak by vypadala vaše vysněná romantická scéna? Díky téhle knize ji můžete ztvárnit a ještě o trochu vylepšit. Staňte se postavou svého vlastního příběhu a vytvořte kresby nabité emocemi!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu