Anime - Výrazy a pózy

Skladem
Kód: 9788074135033
Značka: Zoner Press
360 Kč –10 % 324 Kč
Kategorie: Artbook/Teorie
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Christopher Hart
Formát: 229 x 254 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 144
Rok vydání: 2022
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Zoner Press
EAN: 9788074135033
Anime - Výrazy a pózy
360 Kč –10 %

Anime – Výrazy a pózy (The Master Guide to Drawing Anime: Expressions and Poses) je nepostradatelnou příručkou pro všechny anime kreslíře! Její autor Christopher Hart vám představí nejrůznější návody a metody, které pomohou vašim postavám ožít. Dozvíte se, jak vyzrát na proporce těla a jak kreslit rysy v obličeji.

Všechno je to o výrazu a postoji. Vnitřní rozpoložení postav nejlépe vystihnete pomocí jednoduchých gest. Jak nakreslit postavu, která k sobě okamžitě strhne pozornost? Jak si poradit s jógovými pozicemi nebo s houpáním na houpačce? Naučíte se vytvářet zajímavé charaktery z různých oblastí a na konci knihy budete s jistotou vědět, jak pomocí několika tahů vystihnout, že je vaše postava arogantní mrzout, přísný šéf anebo neodvolatelný optimista! Taky pochopíte, jak dokážou ruce celou pózu pozvednout, pokud jenom tak nevisí u pasu.

Zaměříte se na nejrůznější rekvizity. Všichni víme, že právě obyčejné věci, se kterými přichází vaše postava do kontaktu, dodají celkovému vyznění ten správný šmrnc. Najdete zde i kapitolu věnovanou oblečení, ve které se dozvíte, jak je důležité věnovat pozornost náčrtu těla, jak se oblečení proměňuje spolu s jednotlivými pózami a jak vyzrát na barvy, klopy a záhyby. Ať už s kreslením začínáte, nebo se mu nějakou dobu věnujete, tato kniha se stane nepostradatelným průvodcem na vaší cestě k oživení postav!

O autorovi:
Christopher Hart má na svém kontě nejrůznější návody, jak kreslit (nejenom) anime postavy! Jeho knihy se těší celosvětové oblibě a v Zoner Press doposud vyšlo například Kreslení anime (Jak kreslit originální postavy podle jednoduchý předloh), Anime – tipy a triky (Jak kreslit ještě lepší a vychytanější postavy) a Anime – Úžasné dívky (Jak kreslit originální dívčí postavy).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu