Aquaman (Znovuzrození hrdinů DC) 01 - Pád do hlubin

Skladem
Kód: 9788075950864
Značka: BB/art
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Dan Abnett, Brad Walker
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 176
Rok vydání: 2018
Vazba: brožovaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075950864
Aquaman (Znovuzrození hrdinů DC) 01 - Pád do hlubin
299 Kč –10 %
Jmenuje se Arthur Curry a je známý jako Aquaman. Král Atlantidy. Člen Ligy spravedlnosti. Světový státník. Superhrdina. Spojovací článek mezi světem suchozemců a říší pod hladinou. A pro příliš mnoho lidí také diktátor nevypočitatelného státu. Ale Arthur i jeho milovaná snoubenka Mera jsou odhodlaní dokázat lidstvu, že Atlantida může být mírumilovnou a spravedlivou zemí.
Jenže zatímco se Aquaman snaží vylepšit svůj obraz na veřejnosti, z hlubiny povstávají temné síly odhodlané rozdrtit jeho sny i naděje. Skupina atlanťanských teroristů vyhlásila válku jak svému králi, tak suchozemskému světu. A vrah známý jako Black Manta se nezastaví před ničím, dokud svůj krvavý spor s nenáviděným hrdinou nedotáhne do konce.
Dokáže Aquaman zastavit příliv nedůvěry a krveprolití? Nebo se bude muset obětovat, aby zachránil svět?

Z vln bombastického ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC povstává AQUAMAN 1: PÁD DO HLUBIN, vzrušující start pro nové čtenáře dobrodružství Krále Sedmi moří. Přináší vám jej scenárista DAN ABNETT (TITANS HUNT, TITANS) a kreslíři jako SCOT EATON (BATMAN & ROBIN ETERNAL), BRAD WALKER (ACTION COMICS), PHILIPPE BRIONES (NEW SUICIDE SQUAD) a další! Obsahuje komiksy AQUAMAN: ZNOVUZROZENÍ a AQUAMAN č. 1–6.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu