Aquaman (Znovuzrození hrdinů DC) 04 - Na dně CZ obálka

Skladem
Kód: AQUA4SPEC
Značka: BB/art
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Dan Abnett, Stjepan Šejić
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 152
Rok vydání: 2019
Vazba: brožovaná
Nakladatel: BB/art
Aquaman (Znovuzrození hrdinů DC) 04 - Na dně CZ obálka
299 Kč –10 %
Král je… mrtev?
Následkem šokující vraždy krále Atlantidy Arthura, kterého svět znal jako člena Ligy spravedlnosti Aquamana, se život v podmořském království radikálně proměnil. Atlantskou policii nahradili někdejší teroristé, velkou část teritoria drží pod kontrolou mafie a král Rath, který je odhodlaný učinit Atlantidu tak velkou, jak v minulosti ještě nikdy nebyla, má k dispozici arzenál smrtících zbraní a zacílil jej na svět na pevnině.
Ale atlantskými slumy v hlubinách, kam slunce nedosáhne, se začínají šířit zvěsti o rebelovi. O podivně povědomém hrdinovi, k němuž se připojila tajemná a mocná žena jménem Delfína, a který se stane klíčovým hráčem spiknutí předznamenávajícího občanskou válku! A když zvěsti o návratu krále Arthura dosáhnou i na souš, přísahá lady Mera ze svého exilu, že ho najde. Liga spravedlnosti jí však pomoct nedokáže. Otevře jí cestu do Atlantidy Mladý titán Tempest? A zjistí, zda je „Aquaman“ opravdu tím, kým se zdá být?
Scenárista DAN ABNETT (STRÁŽCI GALAXIE) ukazuje krále moří ve zcela novém světle a na pomoc mu přichází úžasný kreslíř STJEPAN ŠEJIĆ (SUNSTONE, DEATH VIGIL). Společně přinášejí čtvrtý svazek AQUAMAN: NA DNĚ. Obsahuje sešity č. 25–30.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu