Batman a syn: Jesse Delperdang; Andy Kubert; Grant Morrison

Skladem
Kód: 9788074611391
Značka: BB/art
499 Kč –10 % 449 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Grant Morrison, Andy Kubert, Jesse Delperdang
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 200
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2012
Vazba: vázaná
EAN: 9788074611391
Batman a syn: Jesse Delperdang; Andy Kubert; Grant Morrison
499 Kč –10 %
Pod překvapivou novou kapitolou ze života gothamského Temného rytíře jsou podepsány tři komiksové legendy – scénárista Grant Morrison, výtvarník Andy Kubert a inker Jesse Delperdang.
Talia, dcera Batmanova dávného protivníka Ra´s al Ghula, se kterou kdysi Batman strávil jednu noc, mu představí svého syna Damiana a tvrdí mu, že je otcem.
Talia chce, aby si nyní Batman vzal chlapce k sobě a vychoval ho. Batman souhlasí, netuší ale, k čemu se zavázal. Chlapec, jenž dosud vyrůstal v brutálním prostředí Ligy asasínů, si dělá, co chce. Svou agresi obrací nejen vůči svému otci, ale i vůči Timu Drakeovi, nedávno adoptovanému dědici Bruce Waynea a Alfrédovi, Wayneovu věrnému komorníkovi.
Je Damian skutečně jen nevychovaný kluk, který se chce vyrovnat svému otci nebo je za vším tajný Taliin plán jak definitivně zlikvidovat Batmana?
V podání mistrů žánru, Morrisona a Kuberta, je BATMAN A SYN jedním z nejpoutavějších příběhů batmanovské řady. Součástí tohoto souhrnného vydání je i samostatná novela „Klaun o půlnoci“ doprovázená temnými ilustracemi Johna Van Fleeta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu