Batman Mikea Mignoly - Legendy DC

Skladem
Kód: 9788074499371
Značka: Crew
749 Kč –10 % 674 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Mike Mignola
Formát: 175 x 265 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 240
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2021
Vazba: vázaná
EAN: 9788074499371
Batman Mikea Mignoly - Legendy DC
749 Kč –10 %

Výtvarník a scenárista Mike Mignola se stal legendou i u nás. Ovšem kromě svých vlastních projektů, jako je Hellboy, stvořil i několik zásadních příspěvků do batmanovského vesmíru. Na nich se podílel jak výtvarně, tak scenáristicky. A jak je u něj zvykem, ponořil se do světa hororu, temných bohů, mlhy, alternativních vesmírů, hřbitovů a hrůz, které se skrývají v temnotách.

V knize najdete hned tři slavné komiksové příběhy a jeden krátký bonus! Zkáza, jež postihla Gotham – Gotham roku 1928. Bruce Wayne se po dlouhé době vrací domů, aby se dozvěděl o děsivém prokletí, které způsobilo smrt jeho rodičů… a o děsivém monstru, které po městě rozsévá smrt!
Svět Batmana se střetává se světem H. P. Lovecrafta. Gotham ve světle plynových lamp – steampunkový příběh s Temným rytířem ve viktoriánské éře. Tentokrát se muž s maskou netopýra vydává po stopě sériového vraha, který se do města nedávno přistěhoval z Londýna, kde budil hrůzu coby Jack Rozparovač.
Plynárna – krátký příběh, ve kterém se opět sešel tým stojící za Zkázou, jež postihla Gotham. Tentokrát půjde o drogu vyvolávající hrůzu.
Svatyně – příběh, ve kterém Batmana zavede pronásledování nebezpečného vraha až na gothamský hřbitov, pod kterým se skrývá něco děsivého a nebezpečného.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu