Batman Detective Comics (Znovuzrození hrdinů DC) 01 - Ve stínu netopýrů (brož.)

Skladem
Kód: 9788075950291
Značka: BB/art
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: James Tynion IV., Alvaro Martinez, Eddy Barrows
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 176
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2018
Vazba: brožovaná
EAN: 9788075950291
Batman Detective Comics (Znovuzrození hrdinů DC) 01 - Ve stínu netopýrů (brož.)
299 Kč –10 %
Gotham City zahalil netopýří stín. Tentokrát ale nepochází od Batmana.
Do gothamských ulic vtrhla elitní bojová jednotka, která Temného rytíře napodobuje. Její vybavení, technologie i taktika jsou odpozorované od Batmana, jsou však propracovanější a na vyšší úrovni. Motivy této armády zůstávají záhadou, její cíle jsou však zřejmé – tihle „Batmanové“ mají spadeno na gothamské maskované strážce pořádku.
Temnému rytíři je jasné, že takové armádě sám čelit nemůže, a nedokážou to ani ostatní bojovníci se zločinem. Proto za svého generála ustanoví Batwoman a z nové generace gothamských hrdinů vytvoří vlastní armádu.
Tim Drake alias Red Robin, Stephanie Brownová alias Spoiler, Cassandra Cainová alias Orphan a napravený zločinec Basil Karlo alias Clayface, ti tvoří vojsko, se kterým jdou Batman a Batwoman do boje. Až však stane svému skutečnému nepříteli tváří v tvář, bude držet pohromadě, nebo se rozpadne?

BATMAN: DETECTIVE COMICS 1: VE STÍNU NETOPÝRŮ je mistrovský, nadupaný thriller od scenáristy JAMESE TYNIONA IV. (BATMAN AND ROBIN ETERNAL) a výtvarníků EDDYHO BARROWSE (NIGHTWING) a ALVARA MARTINEZE (Ultimate Comics X-Men). Tato sbírka zapadající do ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC obsahuje původní sešitová vydání č. 934–940.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu