Batman Detective Comics (Znovuzrození hrdinů DC) 08 - Vnější vliv

Skladem
Kód: 9788075955555
Značka: BB/art
399 Kč –10 % 359 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Bryan Hill, Miguel Mendonça
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 144
Rok vydání: 2022
Vazba: brožovaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075955555
Batman Detective Comics (Znovuzrození hrdinů DC) 08 - Vnější vliv
399 Kč –10 %

Batman, Batwoman, Red Robin, Orphan, Azrael, Batwing a všichni jejich spojenci zachránili město před monstrem, které sami pomohli stvořit. Nyní se uskupení těchto temných rytířů rozpadlo a je potřeba se vypořádat s následky.
Pro mladé hrdiny jako jsou Cassandra Cainová či Duke Thomas bitva sice skončila, ale válka je teprve na počátku. Své snahy se nevzdají bez boje – i kdyby to znamenalo obrátit se na jiného mentora než je Batman.
A k této roli jako by byl Black Lightning stvořený. Dokonce i Batman souhlasí, že Jefferson Pierce, učitel a superhrdina, je dokonalou volbou pro zformování nové generace bojovníků se zločinem.
Jenže Black Lightning a Temný rytíř jsou dva velice odlišní lidé. Mohou jejich rozdílné metody a cíle jejich mladým svěřencům pomoci, anebo je svrhnou do propasti nejistoty a přinutí je spoléhat se sami na sebe? Je vůbec Gotham pro tyto dva superhrdiny dost velký?

Více se dočtete v DETECTIVE COMICS: VNĚJŠÍ VLIV, kde nový scenárista BRYAN HILL (Postal) a výtvarníci MIGUEL MENDONÇA, PHILIPPE BRIONES, DIANA EGEAOVÁ a další přicházejí s novou odvážnou kapitolou v Batmanově životě! Obsahuje komiksy DETECTIVE COMICS č. 982–987.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu