Batman Detective Comics (Znovuzrození hrdinů DC) 02 - Syndikát obětí (brož.)

Skladem
Kód: 9788075950666
Značka: BB/art
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: James Tynion IV., Alvaro Martinez, Eddy Barrows
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 168
Rok vydání: 2018
Vazba: brožovaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075950666
Batman Detective Comics (Znovuzrození hrdinů DC) 02 - Syndikát obětí (brož.)
299 Kč –10 %
Aby zachránili Gotham City, zlikvidují Temného rytíře!
Říkají si Syndikát obětí, protože všichni z nich jsou oběti – lidé, kteří se připletli do boje mezi Batmanem a jeho úhlavními nepřáteli. Všem jim to zničilo život. Všichni nabyli děsivé schopnosti – schopnosti, jež nyní využívají k tomu, aby už nikdo nedopadl jako oni. Proto se zaměřili na každého, kdo nosí netopýří symbol.
Hrdinů se znakem netopýra je ale nyní víc než kdy předtím. Batmanův nový tým tvoří Batwoman, Orphan, Spoiler, Clayface a Batwing. Ale hrdina, který stál u zrodu tohoto týmu – Tim Drake alias Red Robin – je mrtvý.
Timova smrt všechny nahlodala. Může Syndikát obětí najít spojence přímo mezi Batmanovými spolupracovníky? A může jeden odpadlík stačit na to, aby zničil celý hrdinský tým a přiměl Batmana nadobro pověsit svůj plášť na hřebík?
Scenárista JAMES TYNION IV. (BATMAN ETERNAL) a výtvarníci ALVARO MARTINEZ (BATMAN AND ROBIN ETERNAL) a EDDY BARROWS (NIGHTWING) pokračují ve své kritiky oceňované nové verzi příběhů Temného rytíře a jeho spojenců. Navíc zde najdete speciální dvoudílný příběh ilustrovaný BENEM OLIVEREM (THE MULTIVERSITY), v němž se Batwoman podívá na zoubek tajné výzkumné zóně známé jako Monstertown. Tato kniha obsahuje sešity původně vydané jako DETECTIVE COMICS č. 943–949.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu