Batman Detective Comics 9 - Gordon ve válce (váz.)

Skladem
Kód: 9788075954091
Značka: BB/art
599 Kč –10 % 539 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Peter J. Tomasi, Fernando Pasarin, Matt Ryan
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 152
Rok vydání: 2020
Vazba: vázaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075954091
Batman Detective Comics 9 - Gordon ve válce (váz.)
599 Kč –10 %

Býval to nejlepší gothamský policajt. Teď je z něj Temný rytíř.
Jima Gordona nikdy nenapadlo, že se ocitne v kůži svého někdejšího spojence i protivníka a že převezme roli Batmana. Nyní, když je sám tváří pod maskou, zjišťuje, že riziko, které to obnáší, je mnohem větší, než si kdy myslel. Větší bude ale i odměna.
Nyní se Gordon nemusí řídit předpisy a nařízeními platnými pro Gothamskou policii, a má tak sílu dořešit své staré případy, pomoct svým starým kamarádům a zaútočit přímo na nepřítele. Ale minulost se umí ozvat, a i když teď Jim zaujímá v boji proti zločinu jinou roli, duchové starých časů se hlásí o slovo. Mučedníci a magoři, mariňáci a magie, mordy a mely – pokud chce být Gordon strážcem Gothamu, musí se s nimi se všemi vypořádat…

 K týmu, který tvoří PETER J. TOMASI a FERNANDO PASARIN, se v deváté knize BATMAN: DETECTIVE COMICS: GORDON VE VÁLCE přidala celá plejáda nejlepších komiksových tvůrců. Komiks je dalším milníkem legendy o novém Temném rytíři a vychází z batmanovské řady od SCOTTA SNYDERA a GREGA CAPULLA. Tento soubor obsahuje sešity DETECTIVE COMICS č. 48–52.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu