Batman Detective Comics 5 - Gothtopie (brož.)

Skladem
Kód: 9788075076083
Značka: BB/art
499 Kč –10 % 449 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Jason Fabok, John Layman, Aaron Lopresti
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 208
Rok vydání: 2017
Vazba: brožovaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075076083
Batman Detective Comics 5 - Gothtopie (brož.)
499 Kč –10 %
V Gothamu je všechno v pořádku… ale něco tu nehraje.
V utopickém Gotham City už zločin nemá místo. O spravedlnost se stará Batman se svou partnerkou a milenkou Selinou Kyleovou. Takhle to tu bylo odjakživa. Občané jsou spokojeni, až na rekordní počet jinak naprosto normálních sebevražd. 
Zpod sněhobílé fasády Gothtopie se dere na svět něco hodně temného. A až Batman zjistí, že tu něco nefunguje tak, jak by mělo, stane se veřejným nepřítelem číslo jedna, a to dokonce i pro své nejbližší.
Dokáže nejlepší světový detektiv zjistit, kde má původ ta masová halucinace, která zachvátila celé město? Nebo Gotham propadne šílenství jednou provždy?
 
Scenárista JOHN LAYMAN (BATMAN: ETERNAL, Chew) a výtvarníci JASON FABOK (BATMAN) a AARON LOPRESTI (SWORD OF SORCERY) vám přinášejí naruby obrácený příběh o Temném rytíři v utopickém, zločinů zbaveném Gothamu. BATMAN – DETECTIVE COMICS: GOTHTOPIE obsahuje sešitová vydání č. 25–29, včetně výjimečného DETECTIVE COMICS č. 27, do kterého přispěli velikáni oboru, jako je SCOTT SNYDER (BATMAN), NEAL ADAMS (BATMAN: ODYSSEY), BRAD MELTZER (IDENTITY CRISIS), BRYAN HITCH (THE AUTHORITY) a mnozí další!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu