Batman Temný rytíř 2: Kruh násilí (brož.)

Není skladem
Kód: 9788074614767
Značka: BB/art
399 Kč –10 % 359 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: David Finch, Gregg Hurwitz
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 160
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2014
Vazba: brožovaná
EAN: 9788074614767
Batman Temný rytíř 2: Kruh násilí (brož.)
399 Kč –10 %
Není čeho se bát… jen samotného pána strachu.

Rozsévat strach do srdcí zločinců, to batman ovládá na výbornou. Nyní se ale ve stínech Gotham City ukrývá kdosi ještě strašlivější. Někdo, kdo unáší děti a provádí na nich hrůzyplné pokusy, po nichž zůstávají jako tělo bez duše. Temný rytíř musí vypátrat nejděsivějšího ze svých nepřátel, Scarecrowa.
Na této cestě se bude muset utkat s ještě hrozivějším protivníkem – se sebou samým a se svou temnou minulostí. Co všechno je Bruce Wayne ochoten obětovat, aby své město zachránil před dosud nejničivějším útokem? Podaří se mu odhalit tajemství Scarecrowovy minulosti a zastavit tak neúprosný koloběh násilí?
K tomu podnikneme cestu zpět časem do dob, než se Bruce Wayne stal Batmanem. Spolu s ním budeme pátrat po tom, kdo mu zabil rodiče, po muži jménem Joe Chill.

V tomto svazku spojili své síly výtvarník DAVID FINCH (LIGA SPRAVEDLNOSTI) a spisovatel GREGG HURWITZ (Spálená země, Věž) a vytvořili další hrůzyplný příběh z nové řady nakladatelství DC The New 52 Universe. Bonusem je i odhalení záhadné totožnosti toho, kdo Bruci Waynovi zavraždil rodiče. Svazek obsahuje původní sešitová vydání č. 0 a 10 – 15.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu