Cosmoknights 1

Skladem
Kód: 9788074135767
Značka: Zoner Press
395 Kč –10 % 355 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Hannah Templerová
Formát: 178 x 254 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 216
Rok vydání: 2023
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Zoner Press
EAN: 9788074135767
Cosmoknights 1
395 Kč –10 %

 Tahle potrhlá banda holek z vesmíru se chystá porazit patriarchát v jeho vlastní hře!

Pan pracuje v tátově karosárně, kde opravuje stará auta. Občas se vyplíží z domu za svojí kamarádkou Tarou, se kterou pozorují nákladní lodě na obloze a sní o budoucnosti. Nezáleží na tom, že je Tara princezna. Nebo na tom alespoň nezáleží do chvíle, než se přiblíží konání turnaje, jehož vítěz získá Tařinu ruku.

Pan musí jednat rychle! Pomůže Taře zmizet na jinou planetu, přestože se kvůli tomu sama dostane do průšvihu. A tím by to taky mohlo skončit, nebýt charismatického páru gladiátorek, které se po letech objeví u ní doma s prosbou o pomoc. Pan zjišťuje, že svět ani zdaleka není tak malý, jak si myslela, a že se před ní dost možná otevírá příležitost něco změnit. Znovu tedy stojí před složitou volbou, jestli zůstat a dál se vrtat v autech, nebo se vydat na cestu za dobrodružstvím. A to i za cenu toho, že už se třeba nebude moct nikdy vrátit!

Cosmoknights je první díl komiksu zasazeného do neo-středověku. Pojednává o partě sympatických emancipovaných holek, které se snaží změnit svět k lepšímu. Jdete do toho s nimi?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu