Cosmoknights 2

Skladem
Kód: 9788074135866
Značka: Zoner Press
429 Kč –10 % 386 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Hannah Templerová
Formát: 178 x 254 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 280
Rok vydání: 2023
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Zoner Press
EAN: 9788074135866
Cosmoknights 2 V
429 Kč –10 %

Útěk byl jenom začátek! Ale tyhle emancipované holky se hned tak nevzdávají. Jestli chtějí mít šanci zvítězit, musí spojit síly a čelit patriarchátu společně.

 

Mise splněna – Pan a jejímu týmu se na konci prvního dílu povedlo zachránit princeznu Scottie. Teď už jenom zbývá vysadit ji v bezpečné oblasti někde daleko, aby mohla začít nový život. Ale co když Scottie o nic z toho nestojí?

 

Zdá se, že byť mají členky posádky stejné cíle, jejich představy, jak jich dosáhnout, se dost liší. Zatímco Cass chce pokračovat v turnajích, Kate by ze všeho nejradši rozpoutala revoluci. A Pan, ta nedokáže zapomenout na Taru a její vzkaz. Co když je Tara pořád tam někde venku a má strach, že ji Pan opustila?

 

Cosmoknights 2 je pokračování barevného komiksu zasazeného do neo-středověku. Pojednává o partě sympatických emancipovaných holek, které se snaží změnit svět k lepšímu a zároveň se naučit fungovat mezi sebou. Na cestě za jejich dalším vesmírným dobrodružstvím budou muset čelit nejenom nebezpečným pirátkám, ale také svým vnitřním démonům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu