Daredevil Omnibus - kniha druhá: Brian Michael Bendis; Alex Maleev

Není skladem
Kód: 9788073819989
Značka: BB/art
890 Kč –66 % 299 Kč
Kategorie: Daredevil
Hmotnost: 1 kg
Autor: Alex Maleev, Brian M. Bendis
Formát: 160 x 236 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 384
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2011
Vazba: vázaná
EAN: 9788073819989
Daredevil Omnibus - kniha druhá: Brian Michael Bendis; Alex Maleev
Akce
890 Kč –66 %
Na stránkách druhého dílu Bendisova Daredevila se rozehrává složitá partie, v níž nejde o nic menšího než o to, kdo se stane pánem Hell’s Kitchen, na niž si brousí zuby dokonce i jakuza. Matt Murdock najde v nevidomé Mille Donovanové spřízněnou duši a jeho přátelé mají pocit, jako by zcela zapomněl, kým je. Bendis opráší dlouholeté daredevilovské stálice: věrného Foggyho Nelsona, Luka Cage, Petera Parkera, doktora Strange. Také ale přivádí na scénu Daredevilovy dávné nepřátele Owla a Bullseye. A hlavně, do hry se vrací Kingpin, jehož měli všichni téměř za mrtvého. Bendis nám naservíruje strhující, výpravný příběh, který jednou provždy vyřeší vztah mezi marvelovským Mužem beze strachu a mafiánským bossem, jenž vládne městu ocelovou pěstí.

Brian Michael Bendis vytvořil komiksovou sérii, která při vyprávění Daredevilových dobrodružství ve stylu pulp fiction využívá bohatou paletu postav a psychodrama Muže beze strachu a předkládá je čtenáři v neuvěřitelně pestrém a moderním podání. Bendis a kreslíř Alex Maleev vytvořili daredevilovskou sérii hodnou síně slávy. A po právu za ni získali Eisnerovu cenu za nejlepší dlouhodobou sérii.

„Brian Michael Bendis je komiksový pokračovatel Sama Fullera, Martina Scorseseho a Quentina Tarantina… Své živé, noirové příběhy zasazuje do temných uliček a dokazuje, že zločin se vyplácí.“ - Entertainment Weekly

Daredevil: Omnibus 2 obsahuje původní sešitová vydání č. 41 až 50, 56 až 60.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu